Rezultati likovnog konkursa

Ekološki pokret Odžaka učesnike i javnost obeveštava o rezultatima likovnog konkursa.

Na temu „Zagađivači“, pristigli su radovi za sve predviđene kategorije, kako iz opštine, tako i iz tri škole van opštine Odžaci, mada je konkurs imao opštinski karakter. Žiri je predložio Ekološkom pokretu Odžaka da se nagradi veći broj radova nego što je bilo predviđeno konkursnim uslovima – što je, kao i na prošlom konkursu, Ekološki pokret Odžaka prihvatio.

U konkursu je bilo navedeno da će se izložba radova i dodela priznanja održati krajem prvog polugodišta tekuće školske godine, ali zbog tehničkih problema i nekih objektivnih okolnosti izložba će biti održana početkom drugog polugodišta školske 2017/2018. godine. O vremenu i mestu održavanja učesnici konkursa i javnost biće pravovremeno obavešteni.

Iako konkursnim uslovima uz priznanja ( diplome i pohvale) nisu bile predviđene i nagrade, Ekološki pokret Odžaka je i ove godine za pobednike obezbedio nagrade zahvaljujući finansijskim sredstvima iz opštinskog budžeta , dobijenim na konkursu za udruženja građana.

PREDŠKOLSKI UZRAST

1. mesto - DIPLOMA:
Vasilije Veljković, PU „Poletarac“ Ocaci, mentori Biljana Stanković i Marija Bursać
Dejana Stojković, PU „Poletarac“ Ocaci , mentori D. Veljković i B. Cvetković
2. mesto - POHVALA:
Milana Štulić, PU „Poletarac“ Odžaci, mentori Biljana Stanković i Marija Bursać
Ksenija Mandić , PU „Poletarac“ Odžaci, mentori D. Veljković i B. Cvetković
3. mesto - POHVALA :
Doroteja Anđelković, PU „Poletarac“ Ocaci, mentori Biljana Stanković i Marija Bursać
Mia Đukić, ; PU „Poletarac“ Odžaci, mentori D. Veljković i B. Cvetković

OSNOVNOŠKOLSKI UZRAST

KATEGORIJA I-III RAZRED

1. mesto - DIPLOMA:
Aleks Molnar, IIIa OŠ „Jožef Atila“ Bogojevo, mentor Vencel Piroška;
Ana Stanković , III1 OŠ „Kosta Stamenković“ Srpski Miletić, mentor Ljiljana Spasić;
Isidora Ilibašić , I2 OŠ „Branko Radičević“ Odžaci, mentor ?
Katarina Uzelac, IIIa OŠ „Jožef Atila“ Bogojevo, mentor Vencel Piroška;
2. mesto – POHVALA
Maja Đerđ, IIIa OŠ „Jožef Atila“ Bogojevo, mentor Vencel Piroška;
Milana Čalaković, I2 OŠ „Branko Radičević“ Odžaci, mentor ?
Naomi Vogrinc Kostić, III2 OŠ „Branko Radičević“ Odžaci, mentor Jasmina Karan;
Jelena Stojanović, III2 OŠ „Branko Radičević“ Odžaci, mentor Jasmina Karan;
3. mesto - POHVALA
Petar Vidić, III2 OŠ „Branko Radičević“ Odžaci, mentor Jasmina Karan;
Bojana Jovanović, III2 OŠ „Vuk Karadžić“ Deronje, mentor Maja Jovanović;
Paolina Čonka, IIIb OŠ „Jožef Atila“ Bogojevo, mentor Vesna Marinković;
Lana Subić, III2 OŠ „Vuk Karadžić“ Deronje, mentor Olgica Mandić.

KATEGORIJA IV-VI RAZRED

1. mesto - DIPLOMA
Simon Vogrinc Kostić , V1 OŠ „Branko Radičević“ Odžaci, mentor Slobodinka Branković;
Nada Mandić, V2 OŠ „Branko Radičević“ Odžaci, mentor Slobodinka Branković;
Anja Popović, V2 OŠ „Branko Radičević“ Odžaci, mentor Slobodinka Branković;
2. mesto – POHVALA
Teodora Kokotović, VI1 OŠ „Branko Radičević“ Odžaci, mentor Slobodinka Branković;
Anja Zec, VI1 OŠ „Branko Radičević“ Odžaci, mentor Slobodinka Branković;
Ognjen Mašulović, V1 OŠ „Branko Radičević“ Odžaci, mentor Slobodinka Branković;
Milorad Milin, V2 OŠ „Miroslav Antić“ Odžaci, mentor Svetlana Veličković;
3. mesto – POHVALA
Sofija ................., V2 OŠ „Miroslav Antić“ Odžaci, mentor Svetlana Veličković;
Vuk Vojvodić , V2 OŠ „Miroslav Antić“ Odžaci, mentor Svetlana Veličković;
Aleksa Milošević, IV2 OŠ „Branko Radičević“ Odžaci, mentor Elizabeta Fanc
Maja Drekić, VI2 OŠ „Branko Radičević“ Odžaci, mentor Slobodinka Branković.

KATEGORIJA VII-VIII RAZRED

1. mesto - DIPLOMA
Lazar Ilibašić, VII1 OŠ „Branko Radičević“ Odžaci, mentor Slobodinka Branković;
Anja Starčević, VII2 OŠ „Branko Radičević“ Odžaci, mentor Slobodinka Branković;
2. mesto – POHVALA
Milja Lazarević, VII2 OŠ „Branko Radičević“ Odžaci, mentor Slobodinka Branković;
Kristina Mitić, VIII1 OŠ „Bora Stanković“ Karavukovo, mentor Slobodanka Branković;
Marija Čalaković , VIII2 OŠ „Branko Radičević“ Odžaci, mentor Slobodinka Branković;
3. mesto – POHVALA
Milja Lazarević, VII2 OŠ „Branko Radičević“ Odžaci, mentor Slobodinka Branković;
Andrijana Stojković, VIII2 OŠ „Bora Stanković“ Karavukovo, mentor Slobodanka Branković.

SREDNJOŠKOLSKI UZRAST

1. mesto – DIPLOMA
Milan Jovkić, I1 Gimnazija i ekonomska škola Odžaci, mentor Slobodinka Branković;
2. mesto - POHVALA
Milan Kozomara, I1 Gimnazija i ekonomska škola Odžaci, mentor Slobodinka Branković;
3. mesto – POHVALA
Anastasija Stojiljković, I1 Gimnazija i ekonomska škola Odžaci, mentor Slobodinka Branković.

I ove godine osnovne škole iz pećinačke opštine izrzile su želju da pošalju radove, tako da smo dobili radove iz Kupinova, Ašanje i Obreža, a žiri je odlučio da POHVALOM nagradi sledeće radove:
„Zagađena planeta“ – grupni rad učenika I2 OŠ „Dušan Vukasović Diogen“ izAšanje: Višnja Simić, Dunja Mihalj, Sara Devrnja, Nikola Jonić, Nikola Dimitrijević, Miloš Milivojević, mentor Marjana Mihajlović.
Grupni rad učenika I2 grupni rad učenika I2 OŠ „Dušan Vukasović Diogen“ izAšanje:
Sara Jovanović, Nikola Jonić, Aleksandar Nikolić, Anastasija Balaban,Jovan Građin, Jasmina Marković, mentor Marjana Mihajlović.
Luka Vlajković, III3 OŠ „Dušan Vukasović Diogen“ Obrež, mentor Dragan Banković;
Ana Đuričić, IV1 OŠ „Dušan Vukasović Diogen“ Kupinovo;
Tijana Radaković, II3 OŠ „Dušan Vukasović Diogen“ Kupinovo.

Svim dobitnicima priznanja Ekološki pokret Odžaka čestita, a svim učesnicima konkursa se zahvaljuje za učestvovanje i uloženi trud.
Ekološki pokret Odžaka ovim saopštenjem najavljuje novi opštinski likovni konkurs u sledećoj školskoj godini pod nazivom „Domaće životinje“, tako da već sada mogu da počnu sa pripremama za učešće na konkursu. Konkurs će biti raspisan na početku nove školske godine, a rok za dostavu radova biće 15. novembar 2018. godine.

Share this article

Tagovano

O nama

Ekološki pokret Odžaka osnovan je 14.9.2004. godine za naseljeno mesto Odžaci. Statutom Ekološkog pokreta Odžaka bila je predviđena mogućnost da se u naseljenim mestima opštine Odžaci osnivaju podružnice...

Pročitaj ceo tekst

Poslednje vesti

Poslednji komentari

Podrška